Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

En İyi Yurt Dışı Eğitim Destinasyonlarını ve Ülkelerini Keşfedin

Dünya üzerinde 800’ün üzerindeki kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içindeyiz.

Yurt dışı eğitim için hedeflerinizde istediğiniz nitelikler hakkında muhtemelen iyi bir fikriniz vardır. Şimdi sizin için en doğru olanı bulma zamanı! Mükemmel hedefinizi bulmanıza yardımcı olmak için buradaki tüm ülkelere göz atın ve orada eğitim alıp yaşamanın nasıl bir şey olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin!

Avustralya'da Eğitim

Avustralya, dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrenciler için popüler bir eğitim destinasyonudur. Önde gelen üniversitelere ev sahipliği yapan Avustralya, Sydney ve Melbourne gibi dünyanın en yaşanabilir şehirlerinde rahat ve uygun fiyatlı bir eğitim deneyimi ve güçlü kariyer fırsatları sunar.

Birleşik Krallık'ta Eğitim

Eğitiminizi, dünyanın en güzel şehirlerinden bazılarına ev sahipliği yapan ve Avrupa’nın kültürel merkezlerinden biri olan Birleşik Krallık’ta sürdürmeniz için çok sayıda neden bulunmaktadır.

Amerika’da Eğitim

Birleşik Devletler dünyadaki en çok uluslararası öğrenciye sahip ülkedir. Ünlü şehirleri, destansı güzellikleri, üst sıralamalardaki üniversiteleri ve ilginç kampüs ortamları ile Birleşik Devletler’de öğrenim görmek size mükemmel bir eğitim kalitesi ve kültürel deneyim sunar.

Kanada’da Eğitim

Akademik mükemmellik, ekonomik eğitim seçenekleri ve serüven: Kanada eğitim için en ideal destinasyonlardan biridir. Kanada 250.000’den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmakta ve son yıllarda denizaşırı ülkelerden giderek artan sayıda öğrenciden talep almaktadır.

Yeni Zelanda'da Eğitim

Yeni Zelanda’da eğitim almayı tercih ettiyseniz düşündüğünüz her eğitim kurumunun en yüksek eğitim standartlarını karşılayacağına dair güven duyabilirsiniz. Bu kurumların her biri aynı zamanda, “Uzun Beyaz Bulut Ülkesi” olarak da bilinen, dünyanın en güzel ülkelerinden birinde konumlanmıştır.

İrlanda'da Eğitim

Eğitim lokasyonunda İrlanda’yı seçmeniz için birçok sebebiniz var. İrlanda dünyadaki en iyi eğitim sistemlerinden birine sahip, açık görüşlü ve arkadaş canlısı insanlar ve gezinmesi kolay ünlü küçük şehirleri bunlardan yalnızca birkaçı.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin