با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) در کانادا: نحوه کار پس از فارغ التحصیلی

اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) در کانادا به شما امکان می دهد پس از پایان تحصیل در کانادا در کانادا زندگی و کار کنید. اما چگونه می توان برای PGWP درخواست داد؟ و چه مدت به شما اجازه می دهد در کانادا بمانید؟ و مشاغل برتر دانشجویان بین المللی در کانادا کدامند؟ برای یافتن پاسخهای کامل به ادامه مطلب بروید!

در جستجوی کار در کانادا هستید

بیشتر دانشجویانی که از هر دانشگاهی در کانادا فارغ التحصیل می شوند شانس بسیار بالایی برای یافتن کار و ماندن در این کشور دارند. در طول تحصیلات ، دانشجویان ، که یک شبکه اجتماعی ایجاد می کنند و به لطف کارآموزی هایی که می توانند انجام دهند ، به فرهنگ و سبک زندگی کشور عادت می کنند ، می توانند زندگی شغلی خود را به ویژه در شهرهایی که دانشگاه ها و مشاغل رونق دارند ، مانند تورنتو ، ونکوور ، مونترال و کبک.

چگونه می توان برای کار در کانادا اقدام کرد؟

پایین بودن نرخ بیکاری کانادا و ساختار اقتصادی پیشرفته از بزرگترین عواملی است که امکان شروع شغل در این کشور را فراهم می کند.

برای یافتن شغل در کانادا ، می توانید ابتدا به مراکز مشاوره ای که برای دانشجویان بین المللی دانشگاه محل فارغ التحصیلی باز شده است مراجعه کنید و نگاهی به آماده سازی CV ، مصاحبه ها و آگهی های استخدام داشته باشید. همچنین در اینترنت:

می توانید در LinkedIn عضو شوید و شبکه تجاری حرفه ای خود را توسعه دهید

اگر به دنبال کار در زمینه طراحی هستید ، می توانید نمونه کارهای خود را در سایتهایی مانند Behance ، Deviantart به اشتراک بگذارید.

می توانید به سایت های کاریابی بین المللی مانند Monster ، XING ، Job Canada ، Talent Egg وارد شوید

می توانید به فرصت های شغلی منتشر شده در وب سایت رسمی دولت کانادا نگاه کنید

مشاغل برتر برای دانشجویان بین المللی در کانادا:

به طور خاص ، نیاز به اشتغال در مهندسی نفت ، فناوری های رایانه ای و اطلاعاتی ، برنامه نویسی و نرم افزار رایانه ای ، گرافیک و طراحی وب ، مراقبت های بهداشتی ، جایی که پیشرفت های موفقیت آمیز در کانادا تجربه می شود ، روز به روز در حال افزایش است.

اگر می خواهید پس از فارغ التحصیلی در کانادا شغل خود را دنبال کنید و در هر موسسه آموزش عالی کانادا تحصیل کرده اید ، می توانید برای تحصیلات تکمیلی اقدام کنید و فرصت های شغلی آکادمیک را در این کشور مرور کنید یا در بخش های مناسب شغل جستجو کنید.

Bayer ، Sandoz Canada ، Shopify ، L’Oreal Canada ، PepsiCo Canada ، Siemens Canada و HootSuite Media از جمله شرکت های بین المللی هستند که می توانید در کانادا ارزیابی کنید ، به ویژه در زمینه های مهندسی ، بهداشت ، تجارت و تجارت.

هنگام تحصیل و بعد از فارغ التحصیلی در کانادا کار کنید

هنگام تحصیل در کانادا ، شما حق این را دارید که بدون درخواست ویزای کار تا 20 ساعت در هفته (روز کامل در تعطیلات تابستانی) در دانشگاه های دانشگاه خود کار کنید. اگر می خواهید پس از فارغ التحصیلی در کانادا شغل خود را دنبال کنید ، می توانید در محدوده برنامه اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWPP) درخواست اجازه کار کنید.

اجازه کار پس از فارغ التحصیلی چه مدت است؟

اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) به شما اجازه می دهد تا 3 سال پس از فارغ التحصیلی از یک موسسه تحصیلات تکمیلی کانادا ، در کانادا بمانید و تمام وقت کار کنید. با این حال ، باید بدانید که مدت اجازه کار شما به برنامه ای که قبلاً در کانادا خوانده اید بستگی دارد.

چگونه می توان پس از فارغ التحصیلی اجازه کار گرفت؟

برای واجد شرایط بودن برای درخواست کار پس از فارغ التحصیلی در کانادا ، باید معیارهای PGWP را داشته باشید ، از جمله:

حداقل 8 ماه از یک برنامه آموزشی فارغ التحصیل شده باشید

گذراندن دوره های کارشناسی یا کارشناسی ارشد در دانشگاهی در کانادا

درخواست صدور مجوز کار در مدت 180 روز پس از صدور نمره نهایی از مدرسه.

شما باید ویزای دانشجویی معتبری داشته باشید.

شما می توانید شرایط لازم را با جزئیات بیشتر در وب سایت CIC بیاموزید و از کنسولگری های کشور خود کمک بگیرید.

قصد دارید کار خود را در کانادا آغاز کنید؟ امروز با مشاور آواره خود صحبت کنید تا برنامه های تحصیلی مناسب خود را پیدا کنید.

با مراجعه به سایت داوطلب کانادا ، می توانید روی مشاغل و پروژه های داوطلب کار کنید و یک تجربه عالی به رزومه خود اضافه کنید.

مقالات پیشنهادی

آماده شدن برای رفتن

 بنابراین ، شما دوره خود را انتخاب کرده اید. اکنون زمان آن فرا رسیده است که برای تجربه آموزش بین المللی خود در تغییر زندگی آماده شوید. هنگام انتقال به کشور جدید خود باید موارد زیادی را در نظر گرفت

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.