text.skipToContent text.skipToNavigation
Language:Dil:
Call us: +90 212 245 15 88 | WhatsApp: +90 535 0 184 184
Bizi arayın: +90 212 245 15 88 | WhatsApp: +90 535 0 184 184

Perth

 

Perth’ü yakından tanıyın

Perth, Avustralya’nın en güneşli başkenti olduğundan açık hava odaklı bir yaşam tarzına sahip olması çok da şaşırtıcı değildir. Bu nedenle, Perth’ün sunabileceği şeylerden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak, çok sayıda pitoresk kamp ve karavan alanlarıyla birlikte sahil şeridinin neredeyse tamamına uzanan, beyaz kumlu plajlar bulunmaktadır. Bu plajlar dünyanın en güzel plajları arasında yer alır ve 12.000 km’nin üzerinde kumsalı olan Batı Avustralya’da bu plajlardan çok ama çok fazla vardır!

Şehir Merkezi

Avustralya’nın çoğu büyük şehrinde olduğu gibi, Perth’de de şehir merkezinde bulunan butik mağazaların, kafelerin ve barların sayısında hızlı bir artış yaşanmaktadır. Bu durum, bölgeyi tamamen işlevsel olan bir alandan eğlenceli bir yere dönüştürmüştür.

Fremantle

Bu sahil kenarındaki banliyö muhteşem müzik mekânlarına, bira imalathanelerine, alışveriş merkezlerine ve kaliteli restoranlara ev sahipliği yapmaktadır. Fremantle, olağanüstü okyanus manzarasıyla isteyebileceğiniz her şeye sahip bir yerdir.

South Perth

Perth’ün merkezinden nehrin tam karşısına baktığınızda, harika parkları olan ve şehir merkezinin muhteşem manzaralarını sunan South Perth bölgesini görürsünüz. Perth Hayvanat Bahçesi’nin bulunduğu bu bölge, şehir merkeziyle başlıca eğitim yerleri arasında yer aldığından ideal bir konuma sahiptir.

Northbridge ve Leederville

Şehir merkezi bir yandan gelişedursun, bu bölge kaliteli yeme, içme ve alışveriş için hâlâ en iyi yerdir. Harika kahvaltı mekânlarından gecenin geç saatlerine kadar açık barlarına, bu bölge tüm gün boyunca heyecan doludur.

Lütfen yeterlilik seviyelerini seçin

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Bir bölüm adının 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir ders konusu girin ve listeden seçin

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin