Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

IDP’yi seçmeniz için 6 neden

Eğer pek çok öğrencimiz gibi siz de yurtdışı eğitime doğrudan başvuru yapmayı denediyseniz sürecin ne kadar uğraştırıcı olduğunu biliyorsunuzdur. Tepeleme evrak yığınlarına baktığınızda muhtemelen bunalmış ve hayli de gergin hissediyorsunuz. 

Hadi açık konuşalım, yurtdışında eğitim bir rüyadır ama iş, resmi evraklar ve formlarla uğraşmaya gelince bu konuda insanı heyecanlandıran hiç bir şey yoktur. 

Pek çok öğrencinin bizimle paylaştıklarından, kurumlar arasında gidip gelmekten ve doğrudan başvuru sürecinin verdiği bıkkınlıktan umutsuzluğa ve öfkeye kapıldıklarını biliyoruz. Çoğu, bürokratik işlemlerin yükünü devredecek birini bulmaktan dolayı çok rahatladıklarını ve bizi daha önce görmeye gelselerdi çok daha iyi olacağını ifade ediyorlar. 

Bizler IDP’de her gün başvurular ve vizelerle ilgili çalışıyoruz. İhtiyacınız olan belgelerin her birinden kaçar kopya gerektiğini, kaç vesikalık fotoğraf isteneceğini tam olarak biliyoruz ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunda çalıştığımız kurumlarla iletişim kanallarımızı devreye sokabiliyoruz. Odak noktamız, amacınıza ulaşmanızda size yardımcı olmak ve işleri sizin için kolaylaştırmak. 

İşte size, yurtdışı eğitim için başvurularınızı bizim aracılığımızla yapmanız için altı en önemli neden:

1. Kişiye özel hizmet veririz

Sizin kendinize en uygun bölümü seçmenizi arzu ediyoruz. Önünüzde inanılmaz bir kariyer var ve başarıya ulaşmanız için size yardımcı olacağız. Karmaşık bir eğitim sistemi içinde yolunuz bulmanız için rehberiniz biziz. 

Başvuru süreçleri ve koşullar hakkında yılların deneyimine dayanan uzman tecrübemizle şartlarınıza özel en donanımlı bilgiyi bizden alabilirsiniz.

2. İşleri sizin için kolaylaştırırız

800’den fazla üniversite ve okulla çalışıyoruz. Bu partnerlerimizle olan ilişkilerimiz, öğrenci yerleştirme alanında 50 yılı aşkın süredir yaptığımız başarılı işler üzerine kurulu. Son değişiklikler ve yeni fırsatlar hakkında güncel bilgileri bizden edinebilirsiniz.

3. Para tasarrufu sağlarız

IDP başvurular için herhangi bir ücret talep etmez, tüm kolaylıklara hiçbir ücret ödemeden sahip olursunuz. Bizim aracılığımızla başvuru yaptığınızda pek çok üniversite ve okulun kendi başvuru ücretlerine de para ödemezsiniz.

4. Öğrenci yerleştirmeden fazlasını sağlarız

İngilizce dil sınavı (IELTS), vizeler ve gidiş öncesi önerilerinin de içinde bulunduğu tam kapsamlı bir hizmet sağlarız. Yurtdışında yaşarken ihtiyaç duyacağınız tıbbi yardım, konaklama ve bankacılık gibi gerekli hizmetler için öneriler ve yardımlarla size destek sağlarız.

5. Canlı bir network’ün parçasıyız

Bir yurtdışı eğitim danışmanı seçerken ilk bakılacak şeyin referanslar olacağını kuşkusuz herkes bilir. Eğer başka öğrenciler aldıkları hizmetten memnunsalar sizin de olacağınız kesin gibidir. Her yıl IDP ile 15000’den fazla öğrenci dünyanın çeşitli yerlerine okumaya gidiyor. Sizin gitmeyi istediğiniz yerlere gitmiş mezunlar ya da mevcut öğrencilerle iletişiminizi ve onların sizinle deneyimlerini paylaşmalarını sağlarız.

6. Yeni çevrenizde yalnız hissetmemenizi sağlarız.

IDP, dünyanın her yerine yayılmış pek çok öğrenci, mezun ve çalışanıyla canlı bir network’tür. Yeni ülkenize gittiğinizde çevrenize alışmanıza yardımcı olmak için sizi, hoşgeldin etkinlikleri aracılığıyla diğer IDP öğrencileriyle tanıştırırız.

Önerilen Makaleler

IDP'nin farkı nedir?

IDP, yurtdışı eğitim hayatınıza bir adım önde başlamanızı sağlar. Avantajlarımızı öğrenin.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?