Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Neden IDP'yi seçmelisiniz? IDP ile Yurt Dışında Eğitim Almak İçin 6 Neden

Yurt dışı eğitiminizi yolunu bilen biriyle alın!

IDP, uluslararası eğitim servisinde dünya lideridir. Bizler, uluslararası öğrencilerin İngilizce konuşan ülkelerde eğitim almasına yardımcı oluyoruz. Başarımızın temeli, öğrencilerimizi doğru ülkede, doğru bölümlerde doğru üniversite ve eğitim kuruluşlarıyla bir araya getirmeye dayanır.

Avustralya, Birleşik Krallık, İrlanda, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Yeni Zelanda’da 800’den fazla lider üniversite, okul ve kolejlerle işbirliğimiz bulunmaktadır. Geçen sene, 44.000’den fazla uygun bölüme öğrencilerimizin yerleşmesine yardımcı olduk -bu yüzden sizin için en uygununu bulacağımıza da eminiz.

Global kariyerinize başlamaya hazır mısınız? Size yardımcı olmak için buradayız. 

Yurt dışında eğitim planınızı profesyonel başarı ve kişisel gelişim için bir fırlatma rampasına dönüştürebilmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. IDP deneyimi ve teknolojiyi bir araya getirerek sizin mümkün olan en bilinçli kararı almanıza yardımcı olur. 

Avustralya, Birleşik Krallık, İrlanda, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Yeni Zelanda’da 800’den fazla lider üniversite, okul ve kolejlerle işbirliğimiz bulunmaktadır. Bu da 180,000’den fazla bölüm ve programla ilgili veri tabanına sahip olduğumuz ve sizin için en uygun olan bölümü bulabileceğimiz anlamına gelir. 

1 – Önceliğimiz sizsiniz

En iyi bölümü bulmak, üniversite başvurunuzu gerçekleştirmek ya da vize gereklilikleri konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Geniş bir ağa sahip ve ulaşılabilir danışmanlarımız sayesinde sizin için en iyi üniversite ya da koleji belirlemenizde ve başvurunuzu gerçekleştirmenize yardımcı olur. IDP danışmanınız sizinle yakın bir şekilde çalışarak, yurt dışı eğitim yolculuğunuz boyunca size ve alienize destek olur. 

Bölüm tavsiyelerimiz konusunda daha fazla bilgi alın

2 – IELTS’in ortak sahibi

IELTS’in ortak sahibi olarak sizlerin IELTS sınavına kaydolmasına ve hazırlanmasına yardımcı olur. Dünya üzerinde 11,000’den fazla kuruluş tarafından kabul edilen IELTS dünyanın eğitim, iş ve göçmenlik amaçları için kullanılan lider İngilizce sınavıdır. 

IELTS hakkında daha fazla bilgi alın

3 – Ulaşılabilir uluslararası eğitim uzmanları

Birçok IDP danışmanı da bir zamanlar uluslararası öğrenciydi. Hepsi de sizin doğru ülkede doğru eğitimi almanız için yardımcı olmaya hazır. Onlar “orada olan ve bunu yapan” dostça bir yüze sahip, öğrendiklerini paylaşmaya istekli uluslararası eğitim danışmanlarıdır. 

Yurt dışı eğitimde adım adım rehberliğimizi takip edin.

4 – Her adımınızda destek

Desteğimiz siz üniversite kabul mektubunuzu aldığınızda sona ermez. IDP’de, sizleri yurt dışı eğitimi yolculuğunuz boyunca destek olmaya kararlıyız. Hizmetlerimiz gün geçtikçe gelişmekte ve öğrencilere mezuniyet ve sonrasında kadar uzanmaktadır. 

Öğrenci hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin.

5 – Birkaç kolay adımda düşünceli halden planlayıcı hale geçin

Eğer yurt dışında eğitim almayı planlıyorsanız, gelin, birlikte çalışarak en iyi ülke, üniversite ve bölümü bulmanıza yardımcı olalım. Şimdi ekibimizden bir randevu alın ve böylece yurt dışı eğitim yolculuğunuzda nerede olduğunuzu ve nerede olmak istediğinize kadar planlayalım. 

6- Hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim

Eğer yurt dışı eğitim seçeneklerinizi düşünüyorsanız, birlikte çalışalım ve sizin için en iyi ülke, üniversite ve bölümü bulalım. Şimdi ekibimizden bir randevu alın ve böylece yurt dışı eğitim yolculuğunuzda nerede olduğunuzu ve nerede olmak istediğinize kadar planlayalım.

Önerilen Makaleler

IDP'yi seçmeniz için 6 neden

Yurtdışında okumak mı istiyorsunuz? İşte IDP'yi seçmeniz için 6 neden

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?