text.skipToContent text.skipToNavigation
Language:Dil:
Call us: +90 212 245 15 88 | WhatsApp: +90 535 0 184 184
Bizi arayın: +90 212 245 15 88 | WhatsApp: +90 535 0 184 184

Yurtdışı eğitiminizde deneyim ve uzmanlık size yol göstersin

IDP uluslararası eğitimde dünya lideridir. Misyonumuz uluslararası öğrencilerin, İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almalarına yardım etmektir. Başarımızın arkasında, öğrencilerimizi doğru ülkelerde, doğru üniversiteler ya da kurumlardaki doğru bölümlere yerleştirmemiz yatıyor. 

Bunu 32 ülkedeki ofislerimiz aracılığıyla geniş bir fırsatlar ağı yaratarak 50 yıldır yapıyoruz. Erişilebilir uzmanlarımızdan oluşan devasa ağımız sayesinde, başarılı olabileceğiniz lise, üniversite veya koleji bulmanıza ve yerleşmenize yardımcı oluyoruz. 

Global kariyerinize başlamaya hazır mısınız? Yardımcı olmak için buradayız.

Yurtdışında eğitim planınızı, profesyonel başarıya ve kişisel gelişime giden yolun sıçrama tahtası yapmanız için sizinle birlikte çalışıyoruz. IDP sizin mümkün olan en iyi kararı verebilmenize yardımcı olmak için deneyim ve teknolojiyi birleştirir.

Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve Birleşik Devletler’de 600’den fazla önde gelen üniversite, dil okulu, lise ve kolejle işbirliği içindeyiz. Bu da 180.000’den fazla bölüm ve programın veri tabanına erişimimiz olduğu anlamına geliyor –size en uygun olanı bulacağımızdan eminiz.

Bizim için önce siz gelirsiniz

En iyi bölümü bulma, üniversite başvurusu yapma veya vize işlemleri için yardıma mı ihtiyacınız var?  Erişilebilir uzmanlarımızdan oluşan devasa ağımız sayesinde başarılı olabileceğiniz kurumu bulmanıza ve yerleşmenize yardımcı oluruz. IDP danışmanınız, yurtdışı eğitim yolculuğunuzda sizinle ve ailenizle birlikte çalışacak ve size sürekli destek verecektir.

IELTS sınavının ortağı olmaktan gururluyuz

IELTS sınavının sahiplerinden biri olarak, IELTS sınavınıza kayıt yapmanıza, hazırlanmanıza ve IDP'ye özel ekstra hizmetler almanıza yardım edebiliriz. Dünyada 12.000’den fazla kuruluş tarafından tanınan IELTS eğitim, iş ve göçmenlik için kullanılan dünyanın lider İngilizce sınavıdır.

Erişilebilir yurtdışı eğitim uzmanları.

IDP danışmanlarının çoğu da bir zamanlar uluslararası öğrenciydiler. Hepsi sizin doğru bölümü ve ülkeyi bulmanıza yardım için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Yurtdışı eğitim bu deneyimi bizzat yaşamış ve deneyimlerini paylaşmaya istekli dost yüzlerdir.

Yolunuzun her adımında destekleniyorsunuz.

Size olan desteğimiz, üniversiteden kabul mektubu almanızla bitmez. Biz IDP’de eğitim serüveninizin her aşamasında desteğimizi hissetmeniz için çalışırız. Öğrencilerimize mezuniyete ve sonrasına kadar destek vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Birkaç kolay adımla düşünmekten planlamaya

Yurtdışı eğitim seçenekleriniz hakkında düşünüyorsanız en iyi ülkeyi, üniversiteyi ve bölümü bulmanız için birlikte çalışalım. Ekibimizden biriyle Bir Randevu Oluşturun ve bugün olduğunuz noktadan olmak istediğiniz noktaya doğru yolculuğunuzu planlamaya başlayalım.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin