با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

چرا تحصیل در استرالیا

دو دلیل کیفی که چرا استرالیا می‌تواند برای شما مناسب باشد

اگر بدنبال تحصیلات بیشتر هستید، می‌خواهید مدرکی تحصیلی در سطح جهانی بگیرید یا سریعا حرفه‌ی خود را دنبال کنید، استرالیا فرصت‌های متعددی به شما ارائه خواهد کرد. اگر می‌خواهید در رشته‌ی MBA، مهندسی، علوم انسانی یا زبان انگلیسی شرکت کنید، استرالیا از نظر استاندارد زندگی، برتری تحصیلی و حمایت از دانشجویان بین‌المللی اندکی برای شما دشوار خواهد بود. شهرهای بزرگ استرالیا مانند ملبورن، سیدنی، کانبرا، آدلاید و بریزبن در میان 30 شهر برتر جهان برای دانشجویان قرار گرفته‌اند.

 

کیفیت زندگی

کیفیت زندگی در استرالیا در رتبه‌ای پس از کشور نروژ بعنوان بهترین در جهان قرار گرفته است. استرالیا با دارا بودن امکانات زیربنایی، خدمات مراقبت بهداشتی پیشرو جهانی، محدوده‌ی پویایی از سیستم‌های حمل و نقل عمومی، خدمات متعدد دانشجویی، و هزینه‌ی زندگی مقرون به صرفه به بهشت افرادی تبدیل شده که بدنبال تحصیلات در کشورهای خارجی هستند. کشور دارای پنج شهر از 30 شهر برتر برای دانشجویان از نظر کیفیت زندگی، فرصت‌های اشتغال،هزینه‌ی زندگی و جوامع دانشجویی است.

همچنین دولت استرالیا انگیزه‌های زیادی برای افراد خواهان تحصیل در کشورهای خارجی فراهم کرده که شامل 200 میلیون دلار کمک هزینه‌ی تحصیلی، ویزاهای شغلی در زمینه‌های متعدد، فرصت‌های تحقیقاتی متعدد، و امکان کسب اقامت دائم پس از فارغ التحصیلی است.

 

کیفیت آموزش

استرالیا دارای یک آژانس نظارتی و کیفی ملی برای آموزش عالی بنام سازمان استاندارد و کیفیت آموزش عالی (TEQSA) است. این آژانس توسط دولت استرالیا برای نظارت بر کیفیت، و اعمال قانون بر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیر دانشگاهی در برابر مجموعه‌ای از استانداردهای توسعه یافته توسط پنل استانداردهای آموزش عالی است. علاوه بر این، خدمات آموزشی برای دانشجویان خارجی (ESOS) نیز از موارد زیر حفاظت می‌کند:

سلامت تمام دانشجویان خارجی

کیفیت تجربه‌ی آموزشی دانشجویان

ارائه‌ی اطلاعات دقیق و بروز. 


 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.