با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلستان

تمام مواردی را که برای شروع کارشناسی ارشد خود در انگلستان باید بدانید بیابید!

مدرک کارشناسی ارشد تخصص در یک زمینه خاص از تحصیل را ارائه می دهد. دوره های کارشناسی ارشد در دانشگاه های انگلستان یکی از محبوب ترین گزینه ها برای دانشجویان بین المللی در سراسر جهان است زیرا آنها یک دوره درسی عالی ، روش های استثنایی آموزش و مواجهه عملی گسترده را ارائه می دهند.

مدرک کارشناسی ارشد معمولا به MA (Master of Arts) یا M.Sc. کارشناسی ارشد علوم که در آن سابق عنوانی است که به رشته هایی می رود که تحت هنر ، علوم انسانی و علوم اجتماعی قرار می گیرند. از طرف دیگر ، مورد آخر موضوعاتی را در خود جای می دهد که تحت علم علوم شیمی و شیمی قرار دارند.

کارشناسی ارشد در انگلیس برای طیف گسترده ای از زمینه های دیگر مانند موسیقی ، آموزش ، مدیریت بازرگانی و سایر موارد نیز در دسترس است.

چرا باید در انگلیس کارشناسی ارشد بخوانیم؟

انگلستان یکی از بالاترین کشورهایی است که به ازای هر دانش آموز هزینه تحصیل می کند. هنگام انتخاب تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا هر مدرک تحصیلی دیگر در انگلستان ، می توانید اطمینان داشته باشید که هر دانشگاه یا موسسه ای ای که در نظر دارید از بالاترین استانداردهای آموزشی بین المللی برخوردار است.

1. شهرت جهانی - انگلیس در سطح جهانی به خاطر برتری علمی خود مشهور است و دانشگاه های آن دوره های گسترده ای را ارائه می دهند که دانش و حرفه شما را تقویت می کند.

2. چشم انداز شغلی بالا - فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی انگلستان معمولاً با حقوق اولیه بالاتر شروع می کنند و در برخی مشاغل سریعتر پیشرفت می کنند.

3. زمان و مقرون به صرفه بودن - مدت زمان برنامه های کارشناسی ارشد انگلستان با فارغ التحصیلی در 1 سال ، آنها را مقرون به صرفه می کند.

4- بورسیه تحصیلی - چندین دانشگاه انگلستان بورسیه های سخاوتمندانه را در مقاطع تحصیلات تکمیلی ارائه می دهند.

5. کارآموزی بین المللی - بیشتر برنامه های تحصیلات تکمیلی انگلستان شامل کارآموزی صنعتی برای افزایش درک دانش آموزان از صنایع مربوطه است

6. استانداردهای استثنایی تدریس - برنامه درسی و آموزش عالی انگلستان به دلیل رویکرد بین رشته ای کامل شناخته شده اند

 

هزینه کارشناسی ارشد در انگلیس برای دانشجویان بین المللی چقدر است؟

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلستان می تواند ارزش زیادی برای پول داشته باشد. دوره های تحصیل در انگلستان به طور کلی کوتاه تر از سایر مقاصد تحصیل در خارج از کشور است ، زیرا دوره آنها بسیار فشرده تر است - دوره های کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد تمام وقت در انگلستان تنها یک سال است در مقایسه با دو دوره در اکثر کشورهای دیگر.

هزینه کارشناسی ارشد شما در انگلستان می تواند بین 15000 تا 28،000 پوند باشد. با این حال ، این فقط یک قیمت مشخص است ، زیرا هزینه تحصیل بسته به عوامل مختلفی از جمله دانشگاه ، برنامه تحصیلی و محل زندگی شما متفاوت است. با این حال ، بسیاری از دانشگاه های انگلستان برای دانشجویان بین المللی واجد شرایط بورسیه تحصیلی ارائه می دهند. برای کاهش هزینه تحصیل در آنجا می توانید از این بورسیه ها بهره مند شوید.

مشاور IDP شما می تواند آخرین اطلاعات مربوط به هزینه تحصیل دوره های کارشناسی ارشد در انگلیس را به شما ارائه دهد و به شما در انتخاب بهترین دانشگاه بریتانیا متناسب با بودجه شما کمک کند.

شرایط پذیرش برای کارشناسی ارشد در انگلستان

شرایط پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد بر اساس دانشگاه و رشته تحصیلی متفاوت است.

اکثر موسسات آموزشی در اکثر دوره های کارشناسی ارشد مدرک لیسانس معادل لیسانس انگلیس را می پذیرند.

علاوه بر این ، بسیاری از دانشگاه ها تجربه کاری مربوطه را درخواست می کنند که حداقل مدت آن از دوره ای به دوره دیگر متفاوت است. همچنین ، در صورتی که زبان اصلی آنها انگلیسی نباشد ، دانشجویان باید در یک آزمون مهارت انگلیسی مانند IELTS حاضر شوند.

چگونه می توان دانشگاه مناسب انگلستان را برای کارشناسی ارشد خود انتخاب کرد؟

طیف گسترده ای از دانشگاه ها در انگلستان مدرک کارشناسی ارشد را در تعدادی از رشته ها ارائه می دهند. اما انتخاب دانشگاه مناسب تصمیمی است که باید پس از بررسی دقیق اتخاذ شود. همه افراد از دانشگاههای منتخب خود چیزهای مختلفی را آرزو می کنند ، اما در اینجا چند عامل اساسی وجود دارد که می تواند مورد توجه قرار گیرد:

شهرت دانشگاهی.

شهریه.

سابقه قرار دادن.

محل.

پشتیبانی دانشجویان بین المللی.

برای یافتن دانشگاه رویایی خود باید کمی تحقیق کنید. با توجه به رتبه بندی کامل راهنمای دانشگاه ، می توانید با بررسی 10 دانشگاه برتر انگلستان در سال 2021 شروع کنید. جدول CUG League دانشگاه ها را بر اساس بسیاری از فاکتورهای مهم مانند استانداردهای ورود ، رضایت دانشجویان ، کیفیت تحقیق و چشم انداز فارغ التحصیلان رتبه بندی می کند.

 

10 دانشگاه برتر انگلستان در راهنمای کامل دانشگاه 2021

نام دانشگاه رتبه بندی

1 دانشگاه کمبریج

 

2 دانشگاه آکسفورد

 

3 دانشگاه سنت اندروز

 

4 دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن

 

5 کالج امپریال لندن

 

6 دانشگاه Loughborough

 

7 دانشگاه دورهام

 

8 دانشگاه لنکستر

 

9 دانشگاه بات


10 دانشگاه کالج لندن (UCL)لیست کامل رتبه بندی راهنمای کامل دانشگاه را بررسی کنید

شروع به سفر به استادان خود را شروع کنید! امروز با مشاور آموزش IDP صحبت کنید تا جای خود را در دانشگاه رویایی انگلستان تأمین کنید!

مقالات پیشنهادی

5 نوع بورسیه تحصیلی انگلستان برای دانشجویان بین المللی

 اگر قصد تحصیل در انگلستان را دارید و به دنبال بورسیه تحصیلی انگلستان برای تأمین هزینه تحصیل خود در آنجا هستید ، این مقاله برای شما مناسب است!

چرا باید در انگلیس تحصیل کرد؟

هر وقت در دنیا انتخاب کردید حرفه خود را دنبال کنید ، مدرک دانشگاهی در انگلستان مورد توجه بین المللی قرار می گیرد و یک آموزش با کیفیت محسوب می شود.

محل اقامت

بسته به آنچه شما نیاز دارید - و بودجه شما - شما ممکن است یک آپارتمان را اجاره کنید ، در پردیس زندگی کنید ، در یک سالن خصوصی زندگی کنید یا با یک خانواده محلی (خانه اقامت) زندگی کنید.

ظرفیت آتی در انگلستان

 همه چیز را در مورد میزان مصرف موجود در انگلیس بدانید

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.