Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Öğrenci Vizesi için IDP Uzmanlarından Destek Alın

Yurt dışı eğitiminize başlamadan önce doğru vizeyi aldığınızdan emin olmanız önemlidir. Yanlış vize türüne başvurursanız, eğitiminiz yarıda kalabilir veya iş olanaklarınız kısıtlanabilir. 

IDP Education, size vize danışmanlığı hizmeti verir. Böylece vize almak için gerekli evrak ve koşullar ile ilgili en güncel bilgilere sahip olursunuz.

Tecrübeli danışmanlarımız başvuru süreci boyunca size rehberlik eder ve gerekli evrakları hazırlamanıza yardımcı olurlar.

Tüm bunların gözünüzü korkuttuğunu biliyoruz. Fakat biz buradayız ve vize mülakatları (eğer var ise) için size yol gösterebilir, faydalı bir yapılacaklar listesi sunabiliriz.

Daha detaylı bilgi için tıklayın:

Önerilen Makaleler

Bir bölüm nasıl seçilir

Her eğitim programının ve üniversitenin birbirinden farklı olduğunu ve öğrencilerin kişisel tercihlerine göre seçim yaptıklarını göz önüne alarak, gelin doğru programı seçerken faydalanabileceğiniz dört önemli tavsiyeye göz atalım:

Yurtdışı eğitim için adım adım kılavuz

50 yıldan fazla süredir deneyimi ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki eğitim kurumlarına başarıyla yerleştirdiği 450.000’den fazla öğrencisi ile IDP iyi bir eşleştirme yapmanın ve sizi başarıya götürecek yolu açmanın ne anlama geldiğini bilir.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin